Kale Rezervuar Klozet Servisi

Kale Rezervuar Klozet Servisi

Kale servisi olarak Kale marka gömme klozetlerin tamir ve onarımı mevzusunda servis hizmeti sunuyoruz. Kale klozet gurubu ürünlerin bakım ve onarım işlerinde bizlerden özel servis desteği alabilirsiniz. Kale rezervuar servisi özel servis olup garantisi bitmemiz ürünlere hizmet vermez.

Kale Rezervuar Klozet Tamir ve Onarım Servisi

Kale rezervuar arızalarının tamirinde Kale klozet tamir servisimize ulaşınız. Kale rezervuar parçalarını yada malzemelerinin satışı yoktur. Servisimiz bir tek Kale rezervuar onarımlarında gerekli sifon, iç takım, şamandıra gibi ürünlerini kullanır. Kale rezervuar onarım işlemlerinde orijinal Kale yedek parçaları yenisi ile değiştirilir. Kale klozet modellerinin rezervuar iç takım malzemeleri yedek parçaları bünyemizde bulunmaktadır. Kale garanti kapsamı içindeki rezervuarınız arızalı durumda ise, Kale yetkili rezervuar onarım servisini aramanız gerekir. Bizler Kale özel rezervuar servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kale Klozet Sifonu Onarım ve Montaj Servisi

Kale sifon arızlarında sifon suyu kesmiyorsa Kale sifon tamir servisimize ulaşınız. Kale sifonun şamandırası bozulduğunda suyu kesmez ve gömme klozet içine sürekli su akıtır. Bu durumda Kale sifon arıza meydana vardığında yüksek su faturası ile karşı karşıya kalırsınız.

Kale klozet sifonlarının iç takım parçaları tarafımızdan temin edilerek orijinal Kale sifon montajı yapılır. Halen garanti kapsamı içinde Kale sifonlarınız arızalı ise Kale yetkili sifon tamir servisine ulaşmalısınız. Özel Kale sifon servisimiz garanti dışı yada güvence süresi bitmiş sifonların tamirini ücretli yapar.

Kale Klozet İç Takım Değişiklik Hizmeti

Kale gömme klozetler her ne kadar kaliteli olsa bile zamanla iç takımlarında bozulma ve arıza olabilir. Kale klozet iç takım onarım servisimizde bu parçaların değişimi yapılır. Kale gömme klozet rezervuarınız iç takımı değişmesi gerektiğinde lütfen gömme rezerve konusunda deneyimli kişilere başvurun. Kale gömme klozet tamiri mevzusunda uzman tesisatçı bularak da destek alabilirsiniz.

Kale gömme klozetlerin iç takım montajı normal klozetlere benzer biçimde olmayıp piyasada parça temini de basit değildir. Kale ve öteki tüm marka gömme klozet iç takımlarını normal yapı malzemesi satan yerlerde temin edemeyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir