Kale Rezervuar Hakkında Merak Edilenler

Kale Rezervuar Hakkında Merak Edilenler

Kale rezervuar sistemleri hakkında merak edilen çeşitli sorulara cevap verdiğimiz bu yazımızda aklınıza takılan başka sorular varsa yorumlara yazabilirsiniz.

Kale gömme rezervuarların tamiri mümkün mü?

Kale marka gömme rezervuarlarınızın eski ya da yeni model fark etmeksizin tüm sorunlarının onarım edilmesi münkündür. Kale gömme rezervuar tamiri konusunda deneyimli teknik servis seçmeli ve orijinal Kale yedek parçaları kullanılması gerekir.

Kale gömme sifon rezervuarların iç yedek parçaları aynı mıdır?

Kale duvara gömülü sistem gömme rezervuarlarınızın tüm iç mekanik ya da otomatik parçaları farklıdır. Her hangi bir Kale gömme rezervuarın içindeki parça başka bir modele uyum sağlamayacaktır.

Kale gömme klozet tamiri esnasında kırma dökme olur mu?

Kale rezervuarların su sızıntı sorunlarının tamir edilmesinde herhangi bir kırma yada hasar meydana gelmez,deneyimli bir Kale rezervuar servis elemanı rezervuarınızda lüzumlu tespiti yapar ve gene ihtiyaç duyulan orijinal yedek parça değişimi ile sorunu dakikalar içinde çözer.

Kale gömme sifon arızalarında fiyat belirlenmesi?

Kale gömme rezervuarlar belirli yıl yada süre dilimlerinde çıkaracağı arızalar bellidir,eğer siz Kale rezervuarınıza müdahale etmedi iseniz veya uzman olmayan kişiler tarafından klozetiniz hasar görmedi ise bizimle iletişim esnasında size bir kaç bayağı soru sorarak fiyat verebiliriz.

Kale gömme klozetlerin arızaları nasıl anlaşılır?

Çok sıradan şekilde esasen Kale klozet taş içerisine su sızıntısını gözle görebilirsiniz, Bunun yanı sıra Kale rezervuar duvar içinde su fısıltı sesi duyulabilir, gene ay gibi vakit içinde tamir edilmeyen Kale rezervuarınız su faturanızın fazla gelmesine sebep olur.

Kale gömme rezervuarların yedek parçalarını nasıl temin edebilirim?

Kale teknik servis hizmet hattımızı arayarak sizi yönlendirdiğimiz İstanbul’da en yakın şubemize ulaşarak yedek parçayı satın alabilirsiniz, bu durumda ürününüzün ya da istediğiniz parçanın resmi ile bize iletmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir